Zirve Üniversitesi Öğrencileri, Huzurevini Ziyaret Etti | Gaziantep Yerel Haber Sitesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Zirve Üniversitesi Öğrencileri, Huzurevini Ziyaret Etti29.12.2014 14:38

Zirve Üniversitesi Öğrencileri, Huzurevini Ziyaret Etti

Zirve Üniversitesi Öğrencileri, Huzurevini Ziyaret Etti


Zirve Üniversitesi öğrencileri, Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.


Bu haber 1307 kez okundu. Zirve Üniversitesi öğrencileri, Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Zirve’li öğrencilerin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren huzurevi sakinleri, “Biz hep buradayız. Ne olur bizi unutmayın.” isteğinde bulundu.

Zirve Üniversitesi Öğrenci Konseyi üyeleri, Gaziantep’in kurtuluş yılı etkinlikleri kapsamında Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Her günü kendilerini ziyaret edecek insanları bekleyerek geçirdiklerini söyleyen bir huzurevi sakini, “Çok şükür böyle bir imkan var, açıkta değiliz ama insan yaşlandıkça yakınlarına daha çok ihtiyaç duyuyor. Onlar da anne babalarını, akrabalarına o yaşlarda tahammül edemiyor. Kimseye yük olmamak için buradayım.” dedi. Huzurevinde bir odada görme yetisini tamamen kaybeden eşiyle birlikte yaşayan 85 yaşındaki Asiye teyze de ikramları yemeyip eşine götürmesinin nedenini şu sözlerle ifade etti: “O benim hayat yoldaşım. Ondan başka kimsem yok. Ömrüm yettikçe ben ne yaparsam onu mahrum edemem.”

Duygusal dakikaların yaşandığı ziyarette, huzurevi sakinlerinin tek isteği, "Biz hep buradayız. Ne olur bizi unutmayın." oldu.

Etiketler: gaziantep - zirve üniversitesi

Diğer GAZİANTEP haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.fistikhaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Fıstık Haber