Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu | Gaziantep Yerel Haber Sitesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu29.12.2014 14:36

Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu

Gaziantep'in Yıldızı Naksan Holding Oldu


Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları 2014 ödül töreninin yıldızı Naksan Holding oldu.


Bu haber 1344 kez okundu. Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları 2014 ödül töreninin yıldızı Naksan Holding oldu. Törende, "Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu" ödülünü alan Naksan Plastik ve Royal Halı geceye damgasını vururken Ar-Ge ve TÜBİTAK kategorilerinde de Naksan Plastik A.Ş. ödüle layık görüldü.

GSO tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları 2014 Ödülleri Şehitkamil Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Naksan Holding’in 3 ödül birden alarak yıldızlaştığı geceye, Başbakan Ahmet Davutuğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Gaziantep Valisi Edal Ata, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu ve sanayiciler katıldı. Törende, İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan "2013 Yılı Türkiye'nin En Büyük Sanayi Kuruluşu Sıralamasında İlk 500'e Giren Firmalar" arasında bulunan Naksan Plastik ve Enerji San. Tic. A.Ş ve Royal Halı İplik Tekstil Mobilya San. Tic. A.Ş. ödül aldı. Ayrıca GSO'nun Ar-Ge'de Gaziantep Atılımı Projesine ve TÜBİTAK ile yaptıkları çalışmalarla katılarak Gaziantep sanayisine önemli katkıda bulunan firmalar kategorisinde Naksan Plastik ve Enerji San. Tic. A.Ş’ye ödül verildi.

İSO 500'e giren Naksan Plastik Enerji San.ve Tic. A.Ş’nin ödülünü Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu ödülünü eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın elinden alırken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’da, Royal Halı’nın ödülünü Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu’na sundu. Naksan Plastik A.Ş.’nin TÜBİTAK kategorisi Ar-Ge ödülünü ise Naksan Plastik Fabrikalar Direktörü Ahmet Naci Fıstık Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’dan aldı.

Etiketler: gaziantep

Diğer GAZİANTEP haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.fistikhaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Fıstık Haber