Başkan Fadıloğlu Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaştı | Gaziantep Yerel Haber Sitesi
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Başkan Fadıloğlu Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaştı02.10.2014 12:46

Başkan Fadıloğlu Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaştı

Başkan Fadıloğlu Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaştı


Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, hem Kurban Bayramını hem de 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.


Bu haber 1324 kez okundu.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, hem Kurban Bayramını hem de 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı. Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenerek karanfil hediye eden Başkan Fadıloğlu, "Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin" dedi.

Kurban Bayramı ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü nedeniyle, Huzurevini ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, huzurevi sakinleriyle bayramlaştı. Büyüklerin ellerini öperek tek tek karanfil hediye eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, huzurevi sakinleriyle karşılıklı sohbet etme fırsatı buldu.

Kurban Bayramı öncesi ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle huzurevini ziyaret ettiklerini kaydeden Başkan Fadıloğlu, "Kurban Bayramının yaklaşmasıyla ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü nedeniyle, bugün Huzurevinde büyüklerimizle bayramlaştık. Bayramlar hepimizin birlik, beraberlik ve huzur içerisinde geçirdiğimiz günlerdir. Gönül istiyor ki her zaman kendileriyle beraber olalım. Bayramlarda özel günlerde büyüklerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Büyüklerimiz bizler için en önemli varlıklarımızdır. Bu ömrümüzü hayır yolda kullanıp ta millete hizmet edebilirsek ne mutlu bizlere. Büyüklerimizin dualarıyla inşallah bunları gerçekleştirmeye çalışacağız. Ben tekrar büyüklerimizin tek tek ellerinden öpüyorum. Büyüklerimizin mübarek Kurban Bayramını ve Yaşlılar günün en içten dileklerimle kutluyorum. Herkesin huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmesini diliyorum" dedi.

Huzurevi sakinleri ise şunları söyledi:

"Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu böylesine anlamlı günlerde bizleri hiçbir şekilde yalnız bırakmıyor. Kendisinden Allah razı olsun, bizlere çeşitli hediyeler sundu. Bizleri bir baba veya bir dede olarak görüp ziyaret ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz." - GAZİANTEP


Etiketler: gaziantep

Diğer GAZİANTEP haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.fistikhaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Fıstık Haber